چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان همدان با شهردار مرکز استان

صبح امروز آقای عباس صوفی شهردار مرکز استان در رأس هیأتی با حضور در دفتر کار آقای اصغر پیرهادی، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان همدان دیدار و گفتگو کرد.

در آغاز این دیدار مدیریت ثبت استان ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سال نو به شهردار همدان و هیأت همراه،با ارائه آمار رشد50درصدی تثبیت اراضی ملی دریک ساله 99و رشدچشم گیر دروصول مطالبات معوقه اجراء ومختومه نمودن پرونده ای اجرائی ازجمله پرونده های کمیسیون ماده 77 ونیز مستندسازی اسناداملاک دولتی استان،  به بیان سیاست های سازمان ثبت درکاداستر اراضی واملاک پرداخته و ابراز نمودند:از آن روی که خدمات شهرداری به عموم جامعه تعلق می گیرد ، و از سویی یکی از رسالت های سازمان تثبیت مالکیت اشخاص حقیقی و حقوقی است لذا مجموعه ثبت اسناد ،آماده همکاری بیش از پیش با این ارگان درجانمائی وتثبیت نقشه اراضی موردمالکیت وتولیت شهرداری همدان است.

در این جلسه راه کارهای تسهیل صدور سند جهت املاک شهرداری بررسی و مورد تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد جهت شتاب دهی و آسان سازی  روند صدور اسناد برای املاک فاقد سند شهرداری و همچنین تبدیل اسناد دفترچه ای شهرداری به تک برگ کارگروهی متشکل از کارشناسان دو ارگان تشکیل گردد.

در ادامه شهردار همدان نیز ضمن قدردانی از مجموعه مدیریت و کارکنان ثبت اسناد ابراز امیدواری کرد این تعامل دوسویه و ادامه دار باشد.


٠٩:٥٢ - شنبه ٢١ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ٦٤٦٤    /    تعداد نمایش : ٣٣خروج
مناسبت ها

پیوندها