چاپ        ارسال به دوست

بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی

  چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 12:12:12 ب.ظ  

 

بیانیه حریم خصوصی

 
 

http://hm.ssaa.ir/images/51.JPG

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان به کار گرفته می‌شود وهدف از این بیانیه آگاه ساختن شما در باره نوع و نوحوه سی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت از جانب شما دریافت می گردد.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی کلیه افراد ، کاربران و وبگاه دانسته و از در اختیار قراردادن اطلاعات هویتی و شخصی گردآوری شده ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کارشما- واطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست-مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...- به دیگران خودداری می نماید.

هم‌چنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده.

این اطلاعات توسط اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان و وابستگانش استفاده می‌کند. همچنین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و همچنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان فهرست مشتریان‌ش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ایمیل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان استفاده کنند؛ همچنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان پرطرف‌دارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان اطلاعات، بدون اعلان قبلی، شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: 1) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان و سایت مورد پذیرش است، هم‌راهی داشته باشد؛ 2) از حق و دارایی‌ اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان حفاظت و دفاع کند؛ و 3) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان رجیستر کرده باشید، یک کوکی به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.

تغییرات دراین بیانیه

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب بازخوردهای مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان مطلع شوید.

اطلاعات تماس

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان کامنت‌های شما ناظر به این بیانه حریم خصوصی را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید اداره کل ثبت اسناد و املاک استان همدان به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس it.hamedan@yahoo.com با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.

 


٠٨:٤٧ - چهارشنبه ٥ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٣٢    /    تعداد نمایش : ٥٦خروج
مناسبت ها

پیوندها